Hakkımızda

Hasat Şapka, Tekstil ve Promosyon Ürünleri olarak;

 

Yerli üretim şapka, iş elbiseleri T-shirt ve genel tekstil promosyon ürünleri alanında hizmet vermekteyiz.

Şapka,yaz aylarında promosyon alanında çok kullanılan bir ürün olduğundan,özellike bu alanda alt yapımızı hazırladık..

 

Şapka imalatı noktasında istediğiniz kalite ve renkte üretim yapılabilir.. İş Elbiseleri ve T-shirt alanında ise yine firmalara yönelik özel üretim yapıyoruz..

 

Şapka kalitesine göre üretim süresi değişmekle birlikte,imalat şapka için 7 gün ile 15 gün arasında müşterilerimizden zaman istiyoruz...

 

Müşterilerimizden gelen talep doğrultusunda ithal şapka da bulundurmaya başladık. İthal şapka üretim şapkaya göre baskılı olarak daha erken teslim edilebilir. İstoç'ta şapka denilince akla gelen ilk firmalardanız...

 

Müşterilerimizin taleplerine göre baskılı şapka, nakışlı şapka, transfer baskılı şapka  yapılmaktadır. Baskılı şapkanın fiyatı nakışlı şapkaya göre daha uygundur. Kalite ve kalıcılığa önem verenler genelikle baskılı şapka değil de nakışlı şapka tercih etmektedirler.

 

Promosyon Genel Tanımı

Promosyon hayata farklı bir renk katmaktır. Promosyon ürünleri reklam ve tanıtımın yansımasıdır.
Promosyon, gelişen dünyamızda firmaların kendilerini ya da ürünlerini tanıtmak ve müşterilerinin beğenisine sunmak için kullandıkları en etkili yöntemlerden biridir.

Hasat Tekstil Şapka ve  Promosyon, bu konuda siz değerli müşterilerimize rehber olmayı ve markanızı ilerilere taşımayı hedeflemektedir.